Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszych najpopularniejszych gier. A jeśli masz inne pytania, zajrzyj koniecznie do zakładki Kontakt i napisz do nas!

Jaki przygotować się do rozgrywek i jaki strój założyć?

Ubierz się na sportowo. Załóż wygodne buty, koszulkę, spodenki. Najważniejsze, żeby było Ci wygodnie i żebyś się świetnie bawił.

Czy można wybrać boisko do gry?

Oczywiście, że tak. Jeżeli będzie można zorganizować rozgrywki we wskazanym przez Ciebie miejscu, zrobimy to dla Ciebie. Posiadamy również nasze stałe miejsce (orlik, hala sportowa), na którym możemy zorganizować wspólną zabawę.

W jakich miastach organizujecie rozgrywki?

W Bubble Football i Archery Tag można zagrać we Wrześni, Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Gnieźnie, Koninie, Słupcy, Kostrzynie Wielkopolskim, Swarzędzu, Luboniu, Komornikach, Tarnowie Podgórnym, Suchym Lesie, Murowanej Goślinie, Obornikach, Szamotułach i pobliskich miejscowościach.

Jeśli chcesz zorganizować event, wypożyczyć nasz sprzęt na konkretną okazję w innym mieście niż ww. lub sąsiednim województwie, skontaktuj się z nami. Jeżeli będzie taka możliwość, przyjedziemy i zorganizujemy Twoją wymarzoną imprezę. 

Czy te gry są bezpieczne?

Jak w każdym sporcie, można złapać kontuzję. My ze swojej strony możemy zapewnić, że Wasze bezpieczeństwo jest dla Nas priorytetem i zarówno sprzęt jaki posiadamy jak i warunki do gry są kontrolowane skrupulatnie. Bardzo ważna przed każdą intensywnością fizyczną jest rozgrzewka. Na pewno zadbamy o przygotowanie waszego ciała do wspólnej zabawy.

Czy w Bubble Football i Archery Tag mogą grać również dzieci?

Posiadamy również piłki Bubble Football dla młodszych dzieci. Jeśli chodzi o grę Archery Tag to świetną alternatywą dla dzieci są strzały z łuku do celu. W pozycji statycznej dzieci radzą sobie z obsługą łuku, który wymaga trochę więcej siły.

Zamów już teraz!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zapytaj o dostępne atrakcje przez formularz online!

Smile Games

Zapytaj o atrakcje

Skorzystaj z poniższego formularza i zapytaj o dostępne atrakcje!

SmileGames - pliki cookies

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Dziękujemy za kontakt!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić wszystkie szczegóły.
Do usłyszenia!