Cześć!

Nazywam się Sebastian Szamałek i jestem właścicielem firmy Smile Games. Ukończyłem Akadamię Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Od najmłodszych lat jestem miłośnikiem sportu w każdym jego wydaniu. Moją ulubioną dyscypliną sportu jest koszykówka do której posiadam uprawnienia instruktora i sędziego. Interesuję się również piłką nożną, siatkówką i lekkoatletyką.

Sebastian Szamałek - Zabawy integracyjne Poznań - Smile Games
Wynajem Archery Tag Września, Poznań i okolice - Smile Games

Nasza misja

Misją firmy Smile Games jest sprawianie uśmiechu na twarzy każdego jej klienta. Zajmujemy się organizowaniem eventów sportowych dla przedszkoli, szkół, uczelni wyższych, prywatnych firm, zorganizowanych grup oraz klientów indywidulnych. Współpracujemy z organizatorami półkolonii, letnich i zimowych obozów dla dzieci i młodzieży, szkółkami piłkarskimi. Organizujemy wieczory panieńskie i kawalerskie.

Wynajem Archery Tag Września, Poznań i okolice - Smile Games

Produkty Smile Games

Głównymi produktami w naszej ofercie są gry Bubble Football oraz Archery Tag. Posiadamy dmuchańce Psi Patrol, gry wielkopowierzchniowe, bramkę celnościową, mały zamek na kulki oraz maszynę do waty cukrowej, która świetnie sprawdza się na urodzinach oraz wszelkiego rodzaju imprezach ogrodowych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z firmą Smile Games. Będzie nam bardzo miło śmiać się razem z Państwem podczas wspólnych zabaw.

Wynajem Gry planszowe XXL Września, Poznań i okolice - Smile Games

Zamów już teraz!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zapytaj o dostępne atrakcje przez formularz online!

Smile Games

Zapytaj o atrakcje

Skorzystaj z poniższego formularza i zapytaj o dostępne atrakcje!

SmileGames - pliki cookies

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Dziękujemy za kontakt!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić wszystkie szczegóły.
Do usłyszenia!